Медисон Хана Геометриска Област Килим, Сребрена Слонова Коска, 4' 4' Плоштад

Медисон Хана Геометриска Област Килим, Сребрена Слонова Коска, 4' 4' Плоштад

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Големина : 4' х 4 ' Плоштад. Живеат Подобро. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени.Колекцијата На Теписи медисон Во Висок Стил Преодни Теписи Колекцијата Медисон На преодни теписи со висок стил носи модерен стил и брилијантни бои во класичниот дизајн на тепих во областа. Достапно во повеќе големини. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Полипропилен;Јута;Полиестер;Памук. Подлогата содржи јута и латекс, подлога за тепих (се продава одделно) препорачана да помогне да се спречи менување и лизгање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата