Ен Клајн Женска Ак-2666ргбн Златна Кожа Јапонски Кварцен Моден Часовник

Ен Клајн Женска Ак-2666ргбн Златна Кожа Јапонски Кварцен Моден Часовник

Во магацинот.
DEN 531.04
Тековен:

Ниту една друга марка на часовници не го издржа тестот за популарност на времето сосема како Ен Клајн. Овој златен часовник зборува за следливост со допир на елеганција и стил. Популарното златно куќиште од нерѓосувачки челик и комбо од кафеава кожна лента ќе работат со секоја облека и брзо ќе станат главен дел кај секоја жена?с гардероба. Со отпорност на вода од 30 метри / 100 стапки / 3 банкомати и издржлив минерален кристал овој часовник ќе продолжи да отчукува и да изгледа одлично дури и во вашите најтешки денови. Поставете ги трендовите со вашето беспрекорно чувство за мода и засилете ја вашата гардероба со најновите часовници Од Ен Клајн. Ен Клајн 2666ргбн женскиот часовник има широк 36мм и дебел розово злато позлатено цврсто куќиште од нерѓосувачки челик со фиксна рамка и текстура круна за притискање. Ен Клајн 2666РГБН се напојува со кварцно движење. Овој прекрасен часовник има и остар изглед 8 сваровски кристално нагласено кафеаво бирање со розово златен тон прозрачни раце и часовни маркери, минерален кристал отпорен на гребење и водоотпорен на 30 метри. Ен Клајн 2666РГБН е опремена со оригинален кафеав кожен ремен широк 16мм со затворач за тока. Ен Клајн 2666ргбн женски сваровски кристално акцентиран кафеав бирач кафеав кожен ремен часовник е сосема нов и доаѓа во оригинална кутија за подароци На Ен Клајн и е поддржана од 2-годишна продавница ограничена гаранција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата