Термостат Жица Мерач Жица Фт. Пвц Јакна

Термостат Жица Мерач Жица Фт. Пвц Јакна

Во магацинот.
DEN 175.84
Тековен:

0.032 Дијаметар Цврст Бакар, Изолирани Со .012 Полиетилен 18 Мерач Е Ул Кл-2 Јакна По Член 725 Винил Јакна Е Отпорна На Сончева Светлина Количина На Нарачка Од 1 Е 1 Калем Термостат Жица 18 Мерач 2 Жица 500 Стапки. Пвц Јакна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата