Тенми Дами Зимски Чизми Средно Теле Снежни Чизми Кадифен Наредени Топли Чизми Чизми Чизми Возење Дишење Лесни Удобни Чевли Беж 6

Тенми Дами Зимски Чизми Средно Теле Снежни Чизми Кадифен Наредени Топли Чизми Чизми Чизми Возење Дишење Лесни Удобни Чевли Беж

Во магацинот.
DEN 719.84
Тековен:

5, САД 8, САД 9, САД 10 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон За Облека : Тип На Гумена Пета : Прицврстување на платформата : Тип На Чипка : Висина На Тркалезна Цевка : Средината На Сезоната На Телиња : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празнични, Работни Карактеристики : 1. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Кадифен Обложен За Да Се Загрее : Фините меки кадифени ја покриваат внатрешноста на зимските чизми кои обезбедуваат доволно температура за да се грижат за вашите стапала и нудат пријатно и тост искуство на вашите нозе. Флексибилни : чизмите се дизајнирани според потребите на човечкото тело, а стапалата се дизајнирани да дадат мек свиок.Содржина на пакетот : 1 Пар Зимски Чизми За Снег (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Повод : можете да излезете на прошетка со вашето куче, да носите работа, забава, патување,секојдневен живот,снежна чизма За Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот На Вљубените5. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.

Параметри на производот

Стоката во категоријата