Бомбај на отворено смола Кауаи табела со акцент на ананас, 23,5 H 17,88 W

Бомбај на отворено смола Кауаи табела со акцент на ананас, 23,5 H 17,88 W

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Карактеристики : -индура/Надворешна употреба. Потресено : -да. Облик на табелата : -Инеше. Заврши : -Бронзе. Димензии : Севкупна висина - од горе до дно : -23,5 ". Севкупна должина - страна до страна : -17,88 ". Севкупна ширина -однапред до назад : -17,88 ". Севкупна тежина на производот : -16,94 фунти. Луксуз инспириран од патување за секојдневниот дом, Бомбај носи класичен стил, неочекувани детали и глобална инспирација за вашиот простор за живеење на отворено. Покажете го вашиот личен стил Со предмети што можат да стојат сами или да бидат координирани со други предмети од Бомбај за да додадат боја и интерес за вашиот отворен простор. Побарајте други предмети од Бомбај на Интернет за да го завршите вашиот изглед! BBOT1009 Карактеристики на затворено/надворешно користење. Раширена : Да. Облик на табелата : Тркалезна. Заврши : Бронза. Димензии Севкупна висина - од горе до дно : 23,5 ''. Севкупна должина - од страна на страна : 17,88 ''. Севкупна ширина - напред до назад : 17,88 ''. Севкупна тежина на производот : 16,94 фунти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата