Фолкарт Матрица Хартија Азбука Задебелени Букви, 7

Фолкарт Матрица Хартија Азбука Задебелени Букви, 7

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Создадете зборови и фрази лесно со Фолкарт 7 " Азбука И Монограм Хартија Матрици. Користете ги овие хартиени матрици изработени од издржлива хартија за повеќекратна употреба за да додадете дополнителен допир на креативност во вашите самостојни проекти. Ова се одлични матрици за сликање знаци, бележник, занаети за домашен декор и многу повеќе. Овие разноврсни блок букви се совршени за сите ваши уметности и занаети и лесно можат да се избришат со хартиена крпа за повеќекратна употреба. Направете Фолкарт 7 " Азбука И Монограм Хартиени Матрици, Сериф Фонт суштински дел од вашите уметнички материјали за прецизни, чисти букви. ИЗДРЖЛИВИ МАТРИЦИ ЗА ХАРТИЈА - овие практични матрици за азбука се изработени од издржлива хартија за повеќекратна употреба и се одлични за сѐ, од бележник до проекти за домашен декор. РАЗНОВРСНА ГОЛЕМИНА - овие листови со матрици мерат 7 " - правејќи ги овие задолжителни вредности за сите ваши уметности и занаети!. ЕДНОСТАВНИ ДИЗАЈНИ - ова пакување матрици со букви е совршен начин за подобрување на вашата следна креација. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ-за повторна употреба, едноставно избришете ја бојата додека е влажна со хартиена крпа или марамче за бебиња за повеќекратна употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата