Каролини Богатства ЦК5504МАТ Гуштер Канаринска Љубовна Врата Мат, Внатрешен Килим или Надворешен Душек За Добредојде, 27 Л 18 В

Каролини Богатства ЦК5504МАТ Гуштер Канаринска Љубовна Врата Мат, Внатрешен Килим или Надворешен Душек За Добредојде, 27 Л 18

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Внатре во подлогата има неколку слоеви за да се држи заедно и да се обезбеди поголема издржливост. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати. Долниот слој на подлогата е гума со печат за да обезбеди функција што не се лизга на подлогата. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Не чистете со четка за да не ја повлечете дремката на филцот на горниот слој на подлогата. Овој производ е Од љубовта е колекција Од Каролини Богатства и ќе има други координативни производи кои можете да ги купите одделно. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. Можете да користите и машина за перење. Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама. Подароци за птици, колекционерски предмети За Птици, врати за птици, прават одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за чувари, подароци за ветеринари или подароци за речиси секој. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја. Ќе биде тешко да се извади целиот сапун од подлогата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата