Атлетик патика на Мики Маус Бебе момчиња, големини 2-6

Атлетик патика на Мики Маус Бебе момчиња, големини 2-6

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Вашето малечко ќе ги сака овие симпатични патики со една и единствена Мики Маус! Овие супер забавни чевли се изградени за цел ден на игра со лесна надворешна плоча, лесен/лесен дизајн и постепена јака и јазик за дополнителна удобност. Сивата и црната горна со црвена и жолта акценти се одликуваат со уметнички дела на Мики од страната, иконите на Мики и голема црвена икона на главата на Мики низ задниот дел. Чевлите имаат еластична чипка на Gore со прилагодлива кука и лента за јамка за безбедно вклопување и табулаторот за потпетици. Белата надворешна плоча на Ева го комплетира изгледот. Атлетски чевли за новороденчиња. ПУ Горна. Микро-инјектирана ликовна уметност. Лесен/лесен дизајн. Еластични лаки на Гор. Прилагодлива кука и лента за јамка за безбедно вклопување. Подготвена јака и јазик за дополнителна удобност. Лесна надворешна плоча на Ева. Табулаторот за потпетици.

Параметри на производот

Стоката во категоријата