Подобри домови и градини пердув пополнети три декоративни перници за фрлање, 20 20

Подобри домови и градини пердув пополнети три декоративни перници за фрлање, 20 20

Во магацинот.
DEN 554.40
Тековен:

Разбудете се постојниот декор без напор со подобри домови, само еден дел од акцентот 20 "x 20 " е доволно за фотелја или чаша. Тие имаат мека, плишана градба, изработена со пердув надолу и полиестер и вискозни капаци што можат да бидат исчистени на самото место за лесна нега. Перниците се достапни во повеќе бои за лесно мешање и совпаѓање. Подобро пополнување домови е пердув надолу. Достапни бои : пепел, сина, темна задебеница, мастило, слонова коска, сенф, оникс, руменило на праска, црвена и чеша. Големи, исушени кафеави копчиња за додадена длабочина и димензија. Великодушно големина за лесно украсување; Една перница за фрлање 20 "x 20" е доволно голема за стол или чамци; Двајца се идеални за lovesубов; За каучињата, три до четири може да бидат идеални, во зависност од големината на каучот. Измешајте и совпаѓајте бои за забавен изглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата