Свети Самуил Сребрена Бројаница октомври Розова Оган Полиран Монистра Распетие големина медал шарм

Свети Самуил Сребрена Бројаница октомври Розова Оган Полиран Монистра Распетие големина медал шарм

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Сребрена Бројаница 6мм октомври Розова Оган Полиран Монистра, Распетие Големина 1 3/8 х 3/4. Свети самуилов медал Шармех Бројаница е претставена во луксузна кадифена кутија за подароци.Сите производи За Блаженство се 100% рачно изработени во Соединетите држави Во Род Ајленд во секоја фаза од производството и доаѓаат со доживотна гаранција. Доживотна Гаранција Без Оцрнување. Сребрен Метал. Рачно изработени Во Род Ајленд. Октомври Розова, 1 3/8 х 3/4 инчен Распетие.

Параметри на производот

Стоката во категоријата