Skенски спорт на Skeachers, светло небо, атлетска патика, атлетска патика, широка ширина на располагање

Skенски спорт на Skeachers, светло небо, атлетска патика, атлетска патика, широка ширина на располагање

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Класичен изглед добива удобно подобрување во Skechers D'Lites - Bright Sky Shoe. Мазна кожа и синтетички горе во лизгање на спортски обичен затнување на патики со акценти за шиење и преклопување. Воздушна ладилна меморија за пена. Мазна кожа горната. Лизгајте се на спортски атлетски дизајн на патики за затнување. Акценти за шиење. Контрастно обоено обложување. Истегнете ги еластичните ленти за ткаенини на предната панел за лесно лизгање на вклопување. Спуштено назад за лесно лизгање на удобност. Лого на страната. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Чипка напред. Лесен шок што апсорбира поддржувачка мида. Флексибилна надлежна гума на влечење. 1 1/4 инчи изграден во пета.

Параметри на производот

Стоката во категоријата