Мини Мат Стап За Усни За Жени Водоотпорен Долготраен Сјај За Усни Женски Девојки Козметички Материјали

Мини Мат Стап За Усни За Жени Водоотпорен Долготраен Сјај За Усни Женски Девојки Козметички Материјали

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Карактеристики : Долготрајни. Квалитет : Лесен сјај за усни, мазен и лесен за оттурнување и . отстрани. Шминката е рамномерна, природна и долготрајна.Спецификација : Рок на Траење : 3 години содржина На мрежата : 3,5 гноти : 1. Поради светлосните ефекти и аглите на снимање, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете.2. Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот. 1 : Водоотпорна Нелеплива Чаша : нашиот сјај за усни е многу водоотпорен и нелеплив чаша, ефект на кадифе на површината на маглата, кој може да трае долго време. 2 : Мат Глазура За Усни : мат калта за усни има пигмент со висок интензитет за инстант задебелена мат усна, удобно, омекнувачко и свилено чувство. 3 : Природна Шминка : со лизгање преку лицето, сјајот за усни може да се атомизира за лесно да одговара на вашата шминка за усна со вистински природен изглед. 4 : Широко Се Користи : Погоден за цела сезона шминка и во сите прилики, особено во канцеларија, датира, шопинг, партии. Одлично за шминка почетник или уметник. 5 : Услуга По продажбата : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата