Плус Големина Женски Панталони Клиренс Жени Обични Гроздобер Печатење Без Грб V-Вратот Без Ракави Костим За Играње Комбинезон Флеш Зема Кафеава Боја

Плус Големина Женски Панталони Клиренс Жени Обични Гроздобер Печатење Без Грб V-Вратот Без Ракави Костим За Играње Комбинезон

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Жените Повик Гроздобер Печатење Без Грб V-Вратот Ракави Комбинезон Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : ✿Полиестер 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Ново Јо3.Специјалниот дизајн на Комбинезон ве прави попривлечни4.Овој Лесен, Комбинезон е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Комбинезон. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : должина на Ракавот за Печатење : Должина Без Ракави : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Комбинезон ОД 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Висина : 28см/11.02 " Должина : 138см/54.33" . Големина : М Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Висина : 129см/50.79 " Должина : 139см/54.72" . Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см/38.58 "Висина : 130см/51.18 " Должина : 140см/55.12" . Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102cm/40.16 "Висина : 131cm/51.57 " Должина : 141cm/55.51" . Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 106cm/41.73 "Висина : 132cm/51.97" Должина : 142cm/55.91 " Плус Големина Жените Панталони Дозвола Жените Повик Гроздобер Печатење Без Грб V-Вратот Ракавите Комбинезон Флеш Зема. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Панталони Дозвола Под 5. Плус Големина Жени Панталони Дозвола 1 10 . Враќање И Дозвола Женска Облека 5 5.

Параметри на производот

Стоката во категоријата