〖к Ролиен〗Палацо Панталони За Жени Спојување Лето Висок Струк Обични Широки Памучни Ленени Палацо Панталони Панталони За Плажа Долги Панталони За Долна Дневна П?

〖к Ролиен〗Палацо Панталони За Жени Спојување Лето Висок Струк Обични Широки Памучни Ленени Палацо Панталони Панталони За Плажа

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Половината : 63см/24.80" Колк : 104см/40.94 "Должина : 103см/40.55" . Големина : М Половината : 68см/26.77 "Колк : 109см/42.91 " Должина : 104см/40.94" . Големина : Л Половината : 73см/28.74 "Колк : 114см/44.88" Должина : 105.5 см/41.54". Големина : XL Половината : 78cm/30.71 "Колк : 119cm/46.85 " Должина : 107cm/42.13" . Големина : XXL Половината : 83cm/32.68 "Колк : 124cm/48.82" Должина : 108.5 cm/42.72" . Жени Лето Памук Со Висок Струк Палацо Панталони Панталони За Плажа Долго Ѕвонче Долни Панталони Карактеристики : Повод : Погоден За Носење Во Многу Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Домот, Излегувањето, Одмор, Работа, Викенд, Одмор, Секојдневен, Состанок, Прошетка по Вечера, Пикник.Ако сте во потрага по повеќенаменски дното кои работат за секоја пригода, тогаш овие ленени панталони се само за вас! Ве молиме следете го нашето мерење на половината и измерете ја половината за да одговара. Висок струк, лабав, уникатен широк појас, многу поудобен на половината.Задоволството Загарантирана услуга за Клиенти е наш приоритет број еден. Пол : Тип На Женска Шема : Повод За Почва : Обична Дебелина : Стандарден Материјал : Полиестерска Сезона : Четири Сезони што добивате : 1 Компјутер Женски Панталони Изработени од Висококвалитетни Материјали,Удобни и Еластични. Сите Видови Модерни Прилики Се Соодветни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата