Главни нелепливи двојни решетки

Главни нелепливи двојни решетки

Во магацинот.
DEN 959.20
Тековен:

Проширете ја вашата област за готвење со главни нелепливи двојни решетки! Пржете неколку флапјаци, сланина и јајца со лесна за чистење на нелеплива површина. Двојната решетка на главните места е одлична за патување, кампување и секојдневна употреба дома. Алуминиумската нелеплива површина готви храна рамномерно од работ до раб, во кој има рачки за престој за безбеден транспорт и складирање. ? Одлично за голем број оброци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата