Софија Активна од Софија Вергара женски нозе со вметнување на мрежа, 23 Inseam

Софија Активна од Софија Вергара женски нозе со вметнување на мрежа, 23 Inseam

Во магацинот.
DEN 560.00
Тековен:

Спортски стил, трендовски изглед. Овие хеланки на глуждот од Софија Вергара се изработени во ткаенина што ја гуши влагата со компресија што одговара за да го ласкаат вашиот изглед. Овие хеланки за перформанси се дизајнирани со вметнувачи за дишење на мрежи за да се овозможи максимален проток на воздух. Најдобриот дел : Затегнете ги вашите најважни работи во џебот на половината за практичноста што се наоѓа. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : un estilo deportivo y un изгледа модерно. Estos хеланки де Софија Вергара син largos hasta el tobillo y están alaborados en una tela absorbente con un talle de compresión que favorecen tu изглед. ЕСТОС хеланки де алто rendimiento están diseñados con apliques de malla transpirable para perimir la máxima circulación de aire. Lo Mejor de todo : podrás guardar lo esencial en el bolsillo de la pretina para tu comodidad cuando estés en movimiento. De la colección Exclusiva de ropa Deportiva de Sofia Vergara Para. Материјал : 82% најлон/18% спандекс/82% Nailon; 18% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Compression Fit/Talle de Compresión. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 23 ”inseam/tiro alto; 23 ”de Enterepierna. Затворање : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност/estilo fácil de poner; Cintura alástica para más comodidad. Ockебови : Предниот дел од половината/bolsillo en la parte de Adelante de la Pretina. Карактеристики : ткаенината за влага за влага ви помага да ве олади и суви; Рамните споеви спречуваат Чафинг; инсерти за дишење на мрежа; Антимикробно лагер на густит/Тела Абсорбент Que te ayuda a mantenerte frecca y seca; Costuras Planas Que Evitan la Irritación Por El Roce; Apliques de Malla Transpirable; Внатрешен реорзадо антимикробиано. Завршете го изгледот : Додадете го спортскиот градник за појавување за прекрасен шик изглед за салата и пошироко/комплетно да изгледате кон con el sujetador deportivo que combina y destaca con un estilo maravillosamente chic para al al gimnasio y más. Women'sенски мрежи вметнете хеланки на глуждот од Софија активни од Софија Вергара.

Параметри на производот

Стоката во категоријата