Еко Унттд. Машка Бриселска висока чипка на патика

Еко Унттд. Машка Бриселска висока чипка на патика

Во магацинот.
DEN 367.84
Тековен:

Овие чевли за мажи се разноврсен придружник кога станува збор за стил и перформанси. Овие атлетски патики имаат тркалезно пети и затворање на чипка за безбедно вклопување. Перничена мида за лесен удобно возење. Издржлива гумена влечење на влечење што е идеална за кој било терен . лесна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата