Хаски Облоги Камион Кревет Мат Тешки Кревет Мат Црна Одговара 19-Доџ Овен 76. Кревет Мојот камион нема Рамбокс, 19-Овен 76. Кревет Мојот камион нема Рамбокс

Хаски Облоги Камион Кревет Мат Тешки Кревет Мат Црна Одговара 19-Доџ Овен 76. Кревет Мојот камион нема Рамбокс, 19-Овен 76.

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Душеци За Кревети со камиони хаски го штитат вашиот товар од гребнатини и го минимизираат од менување наоколу во транзит. Доволно цврст за да го заштити вашиот кревет од камиони, но сепак доволно мек за да го заштити вашиот товар од гребнатини и менување наоколу во транзит. Плус, тој е отпорен на повеќето хемикалии. Дурагрип Хд анти-лизгачка површина се фаќа за вашиот товар и го спречува да се префрли наоколу. Сувите Врвки на воздухот малку ја подигнуваат подлогата-дозволувајќи воздухот да помине и да ја исуши влагата. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Гума. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 10668. Одговара Изберете : 2019 RAM МЕМОРИЈА 1500 2020-2023 RAM МЕМОРИЈА 1500 ГОЛЕМ РОГ/ОСАМЕНА ЅВЕЗДА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата