Џорџ Форман 5-Сервирање Класична Плоча Скара И Панини Прес, Црна, GR350VB

Џорџ Форман 5-Сервирање Класична Плоча Скара И Панини Прес, Црна, GR350VB

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Завиткување на кабелот и Вертикално Складирање : Складирањето е прицврстување со интегрираната обвивка на кабелот. Прилагодлива Контрола На Температурата : Совршената топлина е тајната состојка. Двојни Позиции За Готвење : Користете ја падината или поставете ја рамно. Наклонетата површина за скара помага да се отстранат до 42% маснотии* за вкусни оброци.Напредно Џорџ Тежок Нелеплив Слој-преформулираниот нелеплив слој е три пати потрајни од претходниот слој.

Параметри на производот

Стоката во категоријата