Дизни 100-Ти Војна На Ѕвездите-Деко-Лукс Грогу Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Дизни 100-Ти Војна На Ѕвездите-Деко-Лукс Грогу Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Во магацинот.
DEN 159.84
Тековен:

Овие Трендови Меѓународни Дизни 100-Ти Ѕвезда Војни-Деко - Лукс Грогу Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Дизни 100-Ти Војна На Ѕвездите-Деко-Лукс Грогу Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Параметри на производот

Стоката во категоријата